nieuw bestuur

Nieuw bestuur!

Vanaf 1 maart heeft ons bestuur een nieuwe samenstelling.

Er zijn 2 nieuwe bestuursleden; Marianne Latta en Marie-José Van de Bosch. Fijn dat zij zich willen inzetten voor onze club! Veel plezier en succes gewenst en we horen graag eens van hun indrukken. Aad Goppel heeft na 6 jaar het voorzitterschap overgedragen aan Riet Arts. Zij neemt tot na de zomer deze taak op zich. Tegen die tijd zijn de nieuwe bestuursleden ingewerkt en bekijken we opnieuw hoe het voorzitterschap het beste kan worden ingevuld. Uiteraard wordt hier door middel van stemming door de leden over besloten. Ook voor Riet: succes en plezier met het invullen van het interim voorzitterschap!

Het bestuur bestaat nu uit:
Joke Stange, secretariaat
Joyce Knibbeler, communicatie
Marianne Latta
Marie-José van de Bosch
Sjaak Verriet, penningmeester en ledenadministratie
Riet Arts, interim voorzitter

Onze vereniging is er voor en vooral ook door onze leden. Dus als je ideeën hebt, geef die dan door aan een van de bestuursleden. Wellicht kan er invulling aan worden gegeven. De contactgegevens staan op de pagina vereniging van deze website of spreek iemand aan bij het lopen.

Hartelijke en sportieve groet,
Het bestuur